1 Obserwatorzy
23 Obserwuję
olgatrzepiecinska

olgatrzepiecinska

Teraz czytam

Żuk w pudełku oraz 99 innych eksperymentów myślowych
Julian Baggini, Dominika Cieśla-Szymańska
Ostatnie życzenie (Wiedźmin, #1)
Andrzej Sapkowski
Ukojenie
Patryk Mogilnicki, Jeff VanderMeer, Anna Gralak
Przepis na Sukces Ewy Chodakowskiej
Ewa Chodakowska
Beksińscy. Portret podwójny
Magdalena Grzebałkowska
Możliwość wyspy
Ewa Wieleżyńska
Triumf chirurgów
Jürgen Thorwald, Janina Sczaniecka, Albin Bandurski
The Unwanted
Christiaan Barnard
Mutschler Arzneimittelwirkungen: Lehrbuch Der Pharmakologie Und Toxikologie ; Mit Einführenden Kapiteln In Die Anatomie, Physiologie Und Pathophysiologie ; 264 Tabellen
Heyo K. Kroemer, Gerd Geisslinger, Ernst Mutschler
Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską
Lefteris Kavoukis, Ewa Chodakowska

Blondynka na Tasmanii

Blondynka na Tasmanii - Beata Pawlikowska Szczerze mówiąc zirytowała mnie ta książka. Z wierzchu wygląda ładnie, jest lekka, w sam raz do zabrania ze sobą w podróż czy gdziekolwiek. Przeczytanie zajmuje niewiele czasu. Zdjęcia są ładne.
A co było takie najgorsze? Powtarzanie tego samego w kółko. Czytam sobie tekst i widzę pewne zdanie - spoko. Czytam dalej, tym razem podpisy pod zdjęciami, a tam skopiowane to samo zdanie - w innych książkach też się to zdarza, więc przebolałam. Czytam kolejne strony, a tam... odręczny rysunek autorki okraszony TYM SAMYM zdaniem. Uznałam wtedy, że pani Beata ma czytelnika za półgłówka, któremu nie wystarczy przekazać czegoś raz (nawet dwa razy...), ale trzeba paplać to samo bez końca aż dotrze. Gdyby wyciąć te rysunki, które nie wnoszą zupełnie nic, książka byłaby bardzo cienka, ale mniej denerwująca. Ta pozycja nieco mnie zniechęciła do sięgania po kolejne książki pani Pawlikowskiej, ale w domu mam jeszcze jedną nieprzeczytaną, więc pewnie w końcu ją przeczytam.